Pytania i odpowiedzi

Serwis mipozyczka.pl łączy potencjalnych kredytobiorców i firmy finansowe. Poszukujesz, gdzie pożyczyć pieniądze, a my znamy dziesiątki MIF, które są gotowe udzielać Ci pożyczek na różnych warunkach. Ich wymagania są różne, parametry pożyczek również się różnią, więc analizujemy Twoje możliwości i potrzeby, aby znaleźć najlepszą opcję. W wyniku naszej pracy, szybko i od razu otrzymasz niezbędną kwotę bez odmowy na najkorzystniejszych warunkach wśród wszystkich możliwych.

Dobierzemy odpowiedni wariant dla wszystkich osób posiadających obywatelstwo polskie i w wieku ponad 18 lat. Miejsce pracy, staż, poziom dochodów, historia kredytowa, miejsce zamieszkania i zameldowania mogą być dowolne, wystarczy że spełniasz podstawowe wymogi wobec pożyczkobiorców.

Po udzieleniu pożyczki za pośrednictwem mipozyczka.pl potrzebny jest tylko dowód osobisty, telefon komórkowy i email. Wpisz dane dowodu osobistego w ankiecie, odbieraj na telefon wiadomości od serwisu i wierzyciela, otrzymuj personalne wskazówki z najlepszymi ofertami na pocztę elektroniczną.

Parametry pożyczki zależą od indywidualnych charakterystyk klienta, jego zdolności kredytowej, reputacji, możliwości i potrzeb. Serwis mipozyczka.pl oferuje pożyczki od swoich partnerów w następującym zakresie - od 100 do 10 000 złotych. Termin ich zwrotu może wynosić od 1 dnia do 12 miesięcy. Ale przy pierwszym wnioskowaniu nie więcej niż 100 - 4 000 złotych na okres 1-2 miesiące, inne warunki są tylko dla stałych i zaufanych klientów.

W razie jeśli nie zwrócisz całej kwoty pożyczki, wierzyciel może naliczyć karę za przeterminowanie pożyczki. Większość wierzycieli idzie na ustępstwa i daje dodatkowo 3-7 dni roboczych na spłatę. Są one przewidziane specjalnie dla Ciebie na wypadek jeśli, na przykład, przelew bankowy zajął więcej czasu niż zwykle lub po prostu za późno dokonałeś przelewu. Jednak w razie jeśli nie będziesz w żaden sposób reagował przez dłuższy czas, naliczona zostanie kara za zwłokę w spłacie pożyczki, w średniej wysokości 0,10% pierwotnej sumy pożyczki, Twoje dane mogą zostać przekazane do rejestru dłużników, a zadłużenie do firmy windykacyjnej w celu wyegzekwowania długu.


O wszystkich zbliżających się terminach płatności wierzyciel terminowo poinformuje Cię przez SMS i wiadomość emailową. Zalecamy dokonywanie płatności w dniu otrzymania tych przypomnień. Dzięki temu zachowasz reputację sumiennego pożyczkobiorcy i będziesz mógł uzyskać rabat kiedy znowu zwrócisz się do organizacji.