Jak uzyskać pożyczkę?

Proces ubiegania się o pomoc finansową jest tak prosty jak to tylko możliwe i zajmuje tylko kilka minut. Klient nie jest zobowiązany do zbierania dokumentów, angażowania poręczycieli ani korzystania z poręczenia. Pożyczkę można otrzymać nie tylko w biurze firmy, ale także zdalnie za pośrednictwem połączenia internetowego.

Zarejestruj się na stronie

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to stworzyć własne konto na stronie mipozyczka.pl. Aby to zrobić, musisz wypełnić formularz swoim imieniem i nazwiskiem, a także informacje o numerze telefonu i adresie e-mail.

Określ warunki pożyczki

Po drugie, pozostaje określenie warunków pożyczki, w szczególności wymaganej kwoty, czasu otrzymania środków. Jednocześnie serwis automatycznie po aktywacji konta klienta tworzy dla niego indywidualny programkredytowy.

Możesz otrzymywać pieniądze, przekazując je na polską kartę bankową lub konto, za pośrednictwem systemu płatności Contakt, a także za pomocą e-portfeli WebMoney lub QIWI.

Warunki uzyskania pożyczki

Wiek 18+
Posiadanie karty bankowej
Telefon komórkowy
Obywatelstwo polskie

Przydatne wskazówki

W trakcie wypełniania ankiety należy podać tylko prawdziwe informacje. W przypadku podania fałszywych informacji, prawdopodobieństwo odmowy otrzymania pożyczki zwiększa się wielokrotnie. Dzięki wykorzystaniu wiarygodnych danych osoba uzyskuje nie tylko dostęp do pożyczonych środków, ale także własnej historii kredytowej.

Nie warto ignorować wsparcia technicznego. Specjaliści serwisowi zawsze kompetentnie odpowiedzą na postawione pytania, pomogą zarejestrować się, uzyskać pożyczkę, a także opowiedzą o szczegółach mikrokredytu.Pamiętaj, że ponowna apelacja do mipozyczka.pl o pożyczkę będzie jeszcze szybsza i wygodniejsza.