Przelew pożyczki na konto bankowe: na numer karty

Na jakie karty przelewane są pożyczki?

Pożyczki online nie są udzielane na dowolne karty, istnieją pewne wymogi wobec tego narzędzia finansowego. Organizacja mikrofinansowa przeleje pożyczkę kredytowi, jeśli karta będzie spełniała następujące wymogi:

Została wydana przez bank i jest ważna na terytorium kraju.

Należy do samego potencjalnego pożyczkobiorcy. Dlatego nie da się wziąć pożyczki na rachunki krewnych i przyjaciół.

Posiada status Visa Classic lub MasterCard Standard i wyższe, a na odwrocie znajduje się trzycyfrowy kod.
Nawet jeśli Twoja karta bankowa nie zupełnie nadaje się do uzyskania pożyczki, zawsze można obejść ten problem – otrzymać pieniądze na rachunek kartowy, podając jego pełne dane, a nie tylko numer.

Co jest wymagane dla odbioru pożyczki?

Bezpośrednio w celu odbioru pieniędzy należy podać następujące informacje:

· numer karty;
· nazwa banku;
· termin ważności;
· imię i nazwisko właściciela.

Konieczne jest posiadanie telefonu, do którego przywiązana jest bankowość mobilna – będzie on potrzebny do komunikacji z pożyczkobiorcą, aby zdalnie potwierdzać swoje działania.

Dowód osobisty potrzebny jest pośrednio. Nie będziesz musiał nikomu pokazywać samego dokumentu, ale dane dowodu osobistego powinny zostać bezbłędnie wpisane w ankiecie. Dlatego lepiej mieć go przy sobie przy wypełnianiu wniosku.

Inne dokumenty nie będą wymagane w celu potwierdzenia dochodów i uczciwości pożyczkobiorcy. Nie jest także wymagane dodatkowe zabezpieczenie pożyczki – ani zastaw, ani poręczyciele, ani ubezpoeczenie.
Jakie są wymogi wobec pożyczkobiorcy?

Po przeanalizowaniu informacji o kliencie zostanie sporządzony personalny program uzyskiwania pożyczek, w którym znajdą się wszystkie dostępne oferty od partnerów serwisu. Jednolite zgłoszenie wysyłane jest do dziesiątek organizacji finansowe, łatwo jest znaleźć pożyczkę „pod siebie” z dowolnymi warunkami i wymogami.