Mipozyczka o nas

Mipozyczka to jeden z największych serwisów informacyjnych w sferze kredytowania bankowego i mikrofinansowego, dobierający najkorzystniejsze dla pożyczkobiorcy usługi kredytowe.
Przy pomocy naszego serwisu możesz uzyskać pożyczkę online na kartę bankową w jak najkrótszym czasie z optymalną stopą procentową.
Wszystkie organizacje mikrofinansowe, do których wysyłane jest zgłoszenie, działają w pełni zgodnie z prawem polskim.

Zanim przejdziemy do zalet, którymi charakteryzują się pożyczki pieniężne online na kartę bankową, rozwiejemy najpowszechniejsze obawy dotyczące „pułapek” takiej pożyczki.
Praktyka zwracania się do organizacji mikrofinansowych uważana jest za dość powszechną. Jednak niektórzy nadal uparcie twierdzą, że biorąc pożyczkę online na kartę bankową narażają się na pewne ryzyko:
Mit: „Mogę zostać okradziony przez jakąś podejrzaną firmę”.
Prawda: Zanim złożysz wniosek o mikropożyczkę, sprawdź, czy na stronie internetowej organizacji mikrofinansowej znajduje się skan licencji. Możesz także sprawdzić, czy interesująca Cię organizacja finansowa znajduje się na liście w rejestrze organizacji finansowych. Jak widzisz, sprawdzenie legalności firmy wcale nie jest trudne: wszystkie dane są całkowicie przejrzyste i publicznie dostępne.

Mit: „Jeśli podam swoje dane na jakiejś stronie internetowe, mogą one trafić do rąk oszustów”.
Prawda: Jeśli organizacja mikrofinansowa posiada licencją, to jakikolwiek wyciek danych jest wykluczony. Wszystkie organizacje zarejestrowane w rejestrze zobowiązane są do przestrzegania zasad tajemnicy bankowej.

Mit: „Wezmę niewielką pożyczkę, a potem będę musiał oddać dziesięć razy więcej pieniędzy”.
Prawda: Wysokość oprocentowania w znacznym stopniu zależy od tego, na jaki okres bierzesz pożyczkę. Średnie oprocentowanie pożyczek od organizacji mikrofinansowych wynosi 2% na dzień. Jeśli chcesz pożyczyć 1500 złotych gotówką na tydzień, to za 7 dni zwrócisz 1530 złotych. Jest to całkiem rozsądne oprocentowanie z uwzględniemiem tego, że mikropożyczkę można wziąć szybko, a do złożenia wniosku w większości przypadków wystarczy tylko polski dowód osobisty.

Można także spotkać się z błędnym przekonaniem, że nie da się uzyskać pożyczki na kartę bankową przez Internet, ponieważ strony nie podpisują umowy:
W rzeczywistości umowa zawarta online posiada taką samą moc prawną, jak jej analog papierowy. Różnica polega tylko na tym, że pożyczkę na kartę bankową online można uzyskać bez osobistej obecności pożyczkobiorcy w organizacji finansowej – i dosłownie w kilka minut. Jeśli organizacja mikrofinansowa spróbuje naruszyć warunki umowy, klient zwróci się z wersją drukowaną tego dokumentu do sądu. Z praktyki wynika jednak, że zarejestrowane w rejestrze organizacje kredytowe nigdy nie odstępują od warunków określonych w umowie.
Kiedy ktoś bierze pożyczkę online na kartę bankową, zamiast tradycyjnego podpisu z dowodu osobistego wprowadza on unikatowy kod, otrzymany przez SMS. Kod ten w sensie prawnym jest równoznacznym ze zwykłym podpisem – w momencie jego wpisania do odpowiedniej rubryki umowa elektroniczna posiada moc prawną.

A odnośnie tego, dlaczego opłata się brać pożyczki online na kartę bankową od organizacji mikrofinansowych:
Zaciągnięcie pożyczki w organizacji mikrofinansowej to idealne rozwiązanie w przypadku, jeśli potrzebne jest pilne uzyskanie mikropożyczki. Odpowiedź na wniosek zwykle udzielana jest w dniu jego złożenia.
W odróżnieniu od dużych banków, organizacje mikrofinansowe mają minimalne wymagania wobec pożyczkobiorców: do uzyskania pożyczki, karty kredytowej lub zasilenia już posiadanej przez Ciebie karty kredytowej zwykle wystarczy polski dowód osobisty.
Możesz otrzymać pieniądze nie tylko na kartę bankową, lecz także na swój rachunek elektroniczny.

Stopa procentowa – a więc także wysokość oprocentowania – w znacznym stopniu zależy od tego, na ile dni planujesz wziąć pożyczkę. Najbardziej opłaca się wziąć pożyczkę online na kartę bankową przez Internet na okres do 30 dni.

Szybko uzyskać pożyczkę online na kartę bankową lub gotówką pomoże serwis Mipozyczka:
Z naszą pomocą możesz złożyć wniosek od razu do kilku organizacji mikrofinansowych oraz wybrać najkorzystniejszą pożyczkę.
W ten sposób zaoszczędzisz swoje pieniądze (oferujemy propozycje pożyczek z minimalnym oprocentowaniem), a także czas. Niestety, czas na poszukiwanie pieniędzy w szczególnie pilnych przypadkach często jest ograniczonych – na przykład jeśli chodzi o leczenie lub pewne okoliczności siły wyższej. A firmy, do których wysyłamy wnioski, podejmują decyzje bardzo szybko.